Kategoria: Dietetyka rodzina

 • Pakiet: Diagnostyka i dietoterapia niepłodności kobiecej i męskiej

  W tym pakiecie znajdziesz dwa szkolenia: Diagnostyka i dietoterapia niepłodności kobiecej oraz Diagnostyka i dietoterapia niepłodności męskiej prowadzone przez Dominikę i Jana Tomaszewskich.

  Niepłodność jest rosnącym problemem zachodnich społeczeństw. Przyczyn problemów z płodnością jest wiele, ale niektóre z nich wynikają z diety i stylu życia. W tym szkoleniu zgromadziliśmy informacje związane z diagnostyką oraz wsparciem dietetycznym płodności u kobiet i mężczyzn.

  Szczegóły

  Dostępne

  799,00
 • Diagnostyka i dietoterapia niepłodności kobiecej

  Niepłodność jest rosnącym problemem zachodnich społeczeństw. Przyczyn problemów z płodnością jest wiele, ale niektóre z nich wynikają z diety i stylu życia. W około 30% przypadków przyczyna niepowodzeń w staraniu się o dziecko leży w zdrowiu kobiety i bardzo dużo zależy od stylu życia oraz diety. W tym szkoleniu zgromadziliśmy informacje związane z diagnostyką oraz wsparciem dietetycznym płodności u kobiet.

  Szczegóły

  Dostępne

  599,00
 • Diagnostyka i dietoterapia niepłodności męskiej

  Mężczyźni bywają określani jako „złodzieje płodności” to dlatego, że bardzo często ich problemy ze zdrowiem są pomijane w czasie leczenie niepłodności co znacznie utrudnia i wydłuża starania się pary o dziecko. W tym szkoleniu zgromadziliśmy informacje związane z diagnostyką oraz wsparciem dietetycznym płodności u mężczyzn.

  Szczegóły

  Dostępne

  299,00
 • Alergia pokarmowa u dzieci

  Alergie pokarmowe stanowią spore wyzwanie dla rodziców i specjalistów z nimi współpracującymi. Jednocześnie coraz więcej rodziców szuka pomocy u dietetyka. W tym szkoleniu Nina Wojtyra opowiada o tym, jak powinna przebiegać współpraca z rodzicami alergika. Dowiesz się z niego m.in. na czym polega diagnostyka alergii pokarmowych, jak współpracować w zespole z innymi ekspertami i na czym polega dieta eliminacyjna oraz rotacyjna.

  Szczegóły

  Dostępne

  449,00
 • Pakiet: Żywienie kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią oraz Rozszerzanie diety niemowląt

  W tym pakiecie znajdziesz dwa szkolnie: Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz Rozszerzanie diety niemowląt prowadzone przez Małgorzatę Jackowską.

  Sposób odżywiania w czasie ciąży i karmienia piersią, a później żywienie niemowląt wymaga szczegółowego omówienia i jest bardzo ważnym okresemżyciu całej rodziny. Nie są to też tematy wolne od kontrowersji i mitów, często przekazywanych przez starsze pokolenia, znajomych, ale też specjalistów. Najważniejsze z nich zostają omówione w szkoleniach, na które składa się ten pakiet.

  Szczegóły

  Dostępne

  699,00
 • Rozszerzanie diety niemowląt

  Rozszerzanie diety niemowlęcia to ważny element programowania żywieniowego, nauki jedzenia. Jednocześnie jest to ważne wydarzenie w życiu dziecka, a często całej rodziny. Często okazuje się, że potrzebne jest zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, a dbanie o dobre żywienie dziecka wymaga cierpliwości i czasu. Na dodatek informacji o żywieniu niemowląt jest bardzo dużo, ale przeplatają się one z wieloma mitami, przeterminowanymi zaleceniami, są niepraktyczne lub sprzeczne ze sobą.

  Prowadząca to szkolenie – Małgorzata Jackowska porządkuje informacje na temat rozszerzania diety niemowląt w oparciu o wiarygodne źródła, własne doświadczenia i wieloletnią praktykę pracy z młodymi rodzicami.

  Szczegóły

  Dostępne

  599,00
 • Żywienie kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią

  Ciąża i laktacja to szczególny czas w życiu kobiety, a sposób odżywiania w tym okresie rzutuje zarówno na zdrowie matki jak i dziecka. Jednocześnie w okresie tym wszyscy chcą dawać „dobre rady” i nakłaniają młodą lub przyszłą mamę do przestrzegania szeregu skomplikowanych zaleceń. Czasem szkodliwych, czasem niepotrzebnych. Ten kurs powstał po to, żeby usystematyzować rzetelną i wolną od mitów wiedzę na temat prawidłowego odżywiania kobiet w ciąży i karmiących piersią.

  Szkolenie prowadzi Małgorzata Jackowska 

  Szczegóły

  Dostępne

  499,00