Kategoria: Psychologia

 • Efektywny sen w praktyce

  Czy tego chcemy czy nie – sen jest kluczowym aspektem naszego życia. Regeneracja nocna zapewnia nam optymalną formę sportową, efektywność w pracy oraz ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Co więcej – może zmieniać decyzje o tym to co i ile jemy. W tym szkoleniu Paweł Szewczyk opowiada to tym jak nasze zachowania wpływają na jakość i ilość naszego snu, jak sen wpływa na nasze życie oraz co możemy zrobić, żeby się znakomicie wysypiać każdej nocy.

  Szczegóły

  Dostępne

  299,00
 • Psychologia dla dietetyka

  Kurs Psychologia dla dietetyka da Ci wszystkie niezbędne narzędzia psychologiczne kluczowe w pracy dietetyka z pacjentem. Dowiesz się, jakie pytania zadawać i jak rozmawiać z podopiecznym, aby przeprowadzić go przez proces zmiany. Dzięki temu pomożesz pacjentom osiągać ich cele, a Ty sam unikniesz przerywania współprac w połowie.
  Szkolenie prowadzi Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk

  Szczegóły

  Dostępne

  599,00
 • Kontrola łaknienia – poznaj strategie hamujące głód

  Co jeść, żeby nie być głodnym? To pytanie spędza sen z powiem wielu osobom. Nic dziwnego! Głód jest silnym stresorem i położył niejedną dietę. W tym szkoleniu nauczymy Cię, co jeść i robić, żeby zminimalizować uczucie głodu, nawet w czasie niskokalorycznej diety. Przedstawimy dietetyczne i pozadietetyczne strategie wpływania na hormony sytości i głodu, dzięki którym skończysz z wiecznym podjadaniem i wciśniesz się w ubrania o 2 rozmiary mniejsze!

  Szkolenie prowadzą Arkadiusz Matras i Damian Parol 

  Szczegóły

  Dostępne

  599,00