dr Magdalena Superson

Prawie dwie dekady w zawodzie dietetyczki. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kończy przewód doktorski na temat składu ciała u sportowców. Poza pracą naukową, jest również wykładowcą akademickim, szkoleniowcem i praktykiem.
Jej główne zainteresowania to dietetyka sportowa oraz kliniczna. W swojej karierze współpracowała z medalistami Igrzysk Olimpijskich oraz topowymi lekkoatletami, siatkarzami, zawodnikami sztuk walki, tenisistami, pływakami, szczypiornistami i koszykarzami.

 • Facebook
 • Instagram

Małgorzata Jackowska

Szkolenie prowadzi Małgorzata Jackowska – dietetyczka, doktorantka SGGW oraz mama dwójki chłopców. Małgorzata posiada bogate doświadczenie związane z pracą z mami, a naukowo zajmuje się wpływem marketingu na decyzje konsumenckie młodych rodziców. Autorka bloga www.malgorzatajackowska.com

 • Facebook
 • Instagram

Łukasz Jaśkiewicz

Doktorant w Zakładzie Bioenergetyki i Żywienia w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Edukację zdobywał m.in. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Dietetyka) oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Wychowanie Fizyczne).
Na co dzień dietetyk sportowy w Polskim Centrum Dietetyki Sportowej. Prywatnie ojciec 2 córek oraz sportowiec-amator trenujący biegi na dystansie 400m.

 • Facebook
 • Instagram

Bartłomiej Pomorski

Jest dietetykiem reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Pełni również rolę dietetyka w ramach projektu Talent Pro, którego zadaniem jest selekcja najlepszych młodych piłkarzy w Polsce. W ostatnich latach miał okazję brać udział jako dietetyk w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w RIO kadry Polski Windsurfingu w klasie RS:X. Współpracował także z reprezentacją osób niepełnosprawnych w lekkiej atletyce.
Prowadzi również swoją poradnię dietetyczną Dietetyka Sportowa, a także jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej oraz właścicielem i wykładowcą w Akademii Dietetyki Sportowej.

 • Facebook
 • Instagram

Arkadiusz Matras

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, specjalizujący się w dietetyce sportowej. Rozwój naukowy łączy z praktyką, pracując z zawodnikami startującymi na arenie międzynarodowej, ale i ambitnymi amatorami. Współzałożyciel Dietetyki #NieNaŻarty, której hasłem jest „Jedz normalnie. Osiągaj więcej.”, bowiem dieta powinna być smaczna i zdrowa. No i oczywiście powinna sycić 🙂

 • Facebook
 • Instagram

Tadeusz Sowiński

Dietetyk specjalizujący się w żywieniu i suplementacji w sportach szybkościowych, siłowych i sylwetkowych na poziomie amatorskim i wyczynowym. Uczestniczył w przygotowaniach olimpijskich polskiej kadry narodowej wioślarek i wioślarzy, dziś zajmuje się m.in. planowaniem żywienia i suplementacji w dyscyplinach sylwetkowych z uwzględnieniem problematyki zdrowotnej. W ramach pracy zawodowej specjalizuje się również w dietoterapii zaburzeń funkcji reprodukcyjnych u kobiet. Autor licznych artykułów publikowanych na łamach specjalistycznej prasy dla dietetyków i trenerów, wykładowca i szkoleniowiec, uczestnik licznych konferencji koncentrujących się tematycznie wokół fizjologii żywienia i tematów pokrewnych.

 • Facebook
 • Instagram

dr n. o zdr. Damian Parol

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – praca doktorska, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – studia licencjackie i magisterskie na kierunku dietetyka oraz Uniwersytetu SWPS – studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka. Damian jest praktykującym dietetykiem oraz szkoleniowcem. Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych oraz jest autorem publikacji naukowych i rozdziałów w podręcznikach akademickich. Szczegółowe informacje znajdziesz u niego na blogu  https://www.damianparol.com/o-mnie/

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram