Aleksandra Dziura
Aleksandra jest dietetyczką specjalizującą się w dietetyce klinicznej i sportowej. Ukończyła Warszawski Uniwersytety Medyczny oraz Institute of Performance Nutrition w Wielkiej Brytanii oraz wiele kursów dietetycznych w Polsce i za granicą – między innymi prestiżowy kurs Monash University nt diet low-fodmap. Jest również autorką książki Zdrowa dieta przyszłej mamy oraz e-booka 101 mitów dietetycznych. Na co dzień pracuje w swojej poradni Nutri Aid oraz Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie.
dr Magdalena Obrzut
Magda ukończyła farmację na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie następnie obroniła z wyróżnieniem doktorat. Skończyła również podyplomowo dietetykę na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Na co dzień prowadzi bloga droktorhasi.pl
Jan Tomaszewski
dietetyk kliniczny i pasjonat zdrowego gotowania, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od wielu lat zajmuje się współpracą z osobami z chorobami metabolicznymi, osobami po operacjach bariatrycznych, kobietami w ciąży i parami starającymi się o dziecko. Współprowadzi bloga: Diet-therapy.pl
Dominika Tomaszewska
dietetyczka kliniczna i diagnostka laboratoryjna. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Od wielu lat zajmuje się współpracą z osobami, które chcą naprawić swoje problemy hormonalne, wspomóc terapię chorób autoimmunizacyjnych lub starają się o dziecko. Jest asystentem laboratorium endokrynologicznego Wojskowego Instytutu Medycznego.
Współprowadzi bloga: Diet-therapy.pl
Marcin Jackowiak
Absolwent AWF w Poznaniu i student Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ukończył także kursy FIFA Football Medicine oraz FC Barcelona Sport Nutrition for Football, które pomogły mu lepiej poznać niuanse związane z żywieniem piłkarzy na najwyższym poziomie.
Marcin jest również wykładowcą WZPN oraz współpracuje jako dietetyk z elitarnymi piłkarzami.
Paweł Szewczyk
Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyka i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku dietetyki klinicznej. Współpracuje głównie z osobami aktywnie fizycznie i pragnącymi poprawić jakość snu i regeneracji, wykładowca akademicki, autor artykułów popularnych, naukowych i rozdziałów w podręcznikach akademickich.
dr Małgorzata Słoma-Krześlak
Dietetyk kliniczny i wykładowczyni specjalizująca się w chorobach metabolicznych i tarczycy. Autorka ponad 50 artykułów naukowych. Obecnie jest w trakcie doktoratu w którym pochyliła się nad problemem insulinooporności u kobiet. Zawodowo jest związana z Poradnią Zaburzeń Metabolicznych i Leczenia Otyłości oraz Śląskim Uniwersytetem Medycznym.
Nina Wojtyra
Dietetyczka pediatryczna, z ponad 15 letnim doświadczeniem. Skończyła dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a później studia podyplomowe z zakresu poradnictwa żywieniowego i psychodietetyki. A doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami zyskała m.in. w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.
Współpracowała również z Zakładem Profilaktyki Zakażeń Środowiskowych i Alergii WUM oraz Państwowym Zakładzie Higieny. Jest również współautorką rekomendacji żywieniowych dla żłobków wydanym przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Aktualnie jest wykładowczynią na SWPS w Warszawie i WSB w Gdańsku (na obu uczelniach psychodietetyka).
Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk
Psychodietetyczka, dietetyczka, wykładowczyni, prowadzi popularny blog wiem-co-jem.pl. Jest opiekunką merytoryczną kierunku Psychodietetyka na WSB. Jest również absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS.
Jest w trakcie kończenia studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS ze specjalizacją w psychologii zdrowia. Specjalizuje się w pracy z pacjentami po wielu nieudanych próbach odchudzania. Prowadzi własną psychodietetyczną platformę szkoleniową Akademia Wiem Co Jem i jest twórczynią najpopularniejszego szkolenia z psychodietetyki w Polsce. Występuje w roli eksperta w programach telewizyjnych, materiałach edukacyjnych, a jej artykuły pojawiły się w wielu branżowych czasopismach.
dr n med. Anna Dittfeld
Jedna z niewielu osób w Polsce będąca jednocześnie praktykującym lekarzem oraz magistrem dietetyki. Jest również wykładowca akademickim, publikującym naukowcem oraz prelegentem konferencji naukowych. Obroniła pracę doktorską nt. zakażenia wirusem Ebstaina-Barr w chorobie Hashimoto. Natomiast pracę magisterską z dietetyki nt. zaleceń żywieniowych w chorobach endokrynologicznych. Obecnie w trakcie specjalizacji z endokrynologii.
dr Magdalena Superson
Doktor w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauk o kulturze fizycznej. Prawie dwie dekady w zawodzie dietetyczki. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Poza pracą naukową, jest również wykładowcą akademickim, szkoleniowcem i praktykiem. Jej główne zainteresowania to dietetyka sportowa oraz kliniczna. W swojej karierze współpracowała z medalistami Igrzysk Olimpijskich oraz topowymi lekkoatletami, siatkarzami, zawodnikami sztuk walki, tenisistami, pływakami, szczypiornistami i koszykarzami.
dr Małgorzata Jackowska
Szkolenie prowadzi Małgorzata Jackowska – dietetyczka, doktorantka SGGW oraz mama dwójki chłopców. Małgorzata posiada bogate doświadczenie związane z pracą z mami, a naukowo zajmuje się wpływem marketingu na decyzje konsumenckie młodych rodziców. Autorka bloga www.malgorzatajackowska.com
Łukasz Jaśkiewicz
Doktorant w Zakładzie Bioenergetyki i Żywienia w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Edukację zdobywał m.in. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Dietetyka) oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Wychowanie Fizyczne).
Na co dzień dietetyk sportowy w Polskim Centrum Dietetyki Sportowej. Prywatnie ojciec 2 córek oraz sportowiec-amator trenujący biegi na dystansie 400m.
Bartłomiej Pomorski
Jest dietetykiem reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Pełni również rolę dietetyka w ramach projektu Talent Pro, którego zadaniem jest selekcja najlepszych młodych piłkarzy w Polsce. W ostatnich latach miał okazję brać udział jako dietetyk w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w RIO kadry Polski Windsurfingu w klasie RS:X. Współpracował także z reprezentacją osób niepełnosprawnych w lekkiej atletyce.
Prowadzi również swoją poradnię dietetyczną Dietetyka Sportowa, a także jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej oraz właścicielem i wykładowcą w Akademii Dietetyki Sportowej.
Arkadiusz Matras
Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, specjalizujący się w dietetyce sportowej. Rozwój naukowy łączy z praktyką, pracując z zawodnikami startującymi na arenie międzynarodowej, ale i ambitnymi amatorami. Współzałożyciel Dietetyki #NieNaŻarty, której hasłem jest „Jedz normalnie. Osiągaj więcej.”, bowiem dieta powinna być smaczna i zdrowa. No i oczywiście powinna sycić 🙂
Tadeusz Sowiński
Dietetyk specjalizujący się w żywieniu i suplementacji w sportach szybkościowych, siłowych i sylwetkowych na poziomie amatorskim i wyczynowym. Uczestniczył w przygotowaniach olimpijskich polskiej kadry narodowej wioślarek i wioślarzy, dziś zajmuje się m.in. planowaniem żywienia i suplementacji w dyscyplinach sylwetkowych z uwzględnieniem problematyki zdrowotnej. W ramach pracy zawodowej specjalizuje się również w dietoterapii zaburzeń funkcji reprodukcyjnych u kobiet. Autor licznych artykułów publikowanych na łamach specjalistycznej prasy dla dietetyków i trenerów, wykładowca i szkoleniowiec, uczestnik licznych konferencji koncentrujących się tematycznie wokół fizjologii żywienia i tematów pokrewnych.
dr n. o zdr. Damian Parol
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – praca doktorska, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – studia licencjackie i magisterskie na kierunku dietetyka oraz Uniwersytetu SWPS – studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka. Damian jest praktykującym dietetykiem oraz szkoleniowcem. Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych oraz jest autorem publikacji naukowych i rozdziałów w podręcznikach akademickich. Szczegółowe informacje znajdziesz u niego na blogu https://www.damianparol.com/o-mnie/