Dlaczego warto?

Obecnie rynek jest nasycony różnego rodzaju szkoleniami z zakresu dietetyki, fitness i zdrowego stylu życia. Dlaczego warto wziąć udział akurat w szkoleniach Warsztatu Nauki?

W pełni on-line i na zawsze

Moje szkolenia są w całości przeprowadzone przez Internet. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas na dojazd oraz odtwarzać szkolenia w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca w Polsce. Masz też możliwość powtarzania fragmentów, które chcesz utrwalić lub lepiej zrozumieć.

Gwarantujemy dożywotni dostęp do materiałów!

Naukowe podstawy

Szkolenia są przygotowane z myślą o wymagających słuchaczach, którzy chcą otrzymać wiedzę popartą badaniami naukowymi i doświadczeniem prelegentów. Każde szkolenie jest uzupełnione o literaturę naukową, która pozwala zweryfikować przedstawione informacje oraz poszerzyć tematy poruszone na szkoleniu.


Wysokiej jakości materiały wideo

Nie wszystkie szkolenia na rynku mają postać nagrania wideo. Niektóre są jedynie zbiorem PDFów lub e-bookiem, który został określony jako szkolenie. Moje szkolenia zawsze są w postaci nagrania prowadzącego i prezentowanych przez niego slajdów. Materiały wideo są montowane, co pozwala nadać im formę skondensowaną i przyjemną dla odbiorcy.

Bez przejęzyczeń, potknięć lub niepotrzebnych pauz. To ważne, ponieważ inne platformy oferują szkolenia nagrane na żywo (tzw. longiem), czyli mają postać nagranego webinaru. Jest to formuła szybka i wygodna dla organizatora, ale mniej korzystna dla widzów.


Praktyczne informacje

Rzetelne informacje nie zawsze idą w parze z pragmatycznym podejściem. W moich szkoleniach staram się łączyć wysokiej jakości wiedzę naukową z podejściem praktycznym, które można wykorzystać w codziennej pracy i życiu.

Certyfikaty

Wiem jak ważne są dokumenty świadczące o uzyskanych kwalifikacjach. Dlatego każdy uczestnik szkolenia otrzymuje w formie elektronicznej imienny certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Przystępna cena

Nie jest moją ambicją robić szkolenia tanie. Jednak udało mi się na tyle zoptymalizować sposób przeprowadzania szkoleń, że nie muszą one kosztować majątku. Bardzo mnie to cieszy, bo liczę że dzięki temu każda zainteresowana osoba będzie mogła sobie na nie pozwolić.

Materiały dodatkowe

Uczestnicy szkolenia otrzymują dostęp do nagrań wideo oraz dodatkowe materiały w postaci prezentacji, wykazu przydatnych źródeł oraz innych dodatkowych plików, w zależności od szkolenia.

Będziemy w kontakcie

Nieodłączna częścią szkoleń są pytania. Tak samo jest w przypadku moich szkoleń. Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł zadać mi pytanie oraz wymieniać poglądy z innymi uczestnikami kursu.