FAQ – często zadawane pytania

W tym miejscu umieszczamy najczęściej zadawane pytania. Spróbuj je przejrzeć, być może odpowiedź, której szukasz już tu jest. Jeśli nie, napisz na szkolenia@warsztatnauki.pl

Kłopoty z płatnościami są dość rzadkie, ale się zdarzają. W 98% przypadków to żaden problem i nic złego się nie stało, a pieniądze nie zostały pobrane z konta. W pierwszej kolejności anuluj problematyczne zamówienie, w innym wypadku system płatności czeka przez kilka dni na wpłatę i nie ma możliwości dokonania kolejnego zamówienia. Możesz to zrobić tutaj. Następnie złóż kolejne zamówienie i opłać je w systemie płatności. Jeśli nadal masz problem z płatnościami, to napisz na: szkolenia@warsztatnauki.pl – na pewno uda się go nam rozwiązać.

Dokładnie teraz 🙂 
Szkolenia są już nagrane i możesz je odtwarzać od razu po dokonaniu płatności. Jeśli szkolenie jest w przedsprzedaży, to jest to wyraźnie zaznaczone.

Oczywiście! Zakupione szkolenie możesz odtwarzać dowolną ilość razy, jedynym ograniczeniem jest Twój czas. Możesz też w każdej chwili przerwać oglądanie i zacząć w dowolnym innym momencie.

Gwarantujemy dożywotni dostęp do materiałów wideo. Dostęp do nagrań będziesz mieć do końca działania platformy, a w przypadku planowanego zakończenia dzałalności udostępnimy możliwość poprania materiałów na dysk.

Szkolenie zakupione na polskie dane można oglądać z dowolnego miejsca na świecie – o ile jest tam Internet 🙂

Jasna sprawa! Wystarczy, że podasz NIP i pozostałe dane przy zakupie, a na maila dostaniesz fakturę. Dokumenty są generowane automatycznie w ciągu kilku chwil od zakupu i zaksięgowania wpłaty.

Oczywiście. Jeśli masz nadany numer NIP, ale nie prowadzisz zarejestrowanej działaności gospodarczej (np. prowadzisz niezarejestrowaną dzialalność), to możesz zaznaczyć opcję: Chcę otrzymać fakturę VAT i po zaksięgowaniu płatności otrzymasz fakturę na swoje dane.

Jeśli nie masz numeru NIP to złóż zamówienie i napisz do nas, że potrzebujesz fakturę – wystawimy ją ręcznie. Zwrócić też uwagę, że do każdego zamówienia otrzymujesz Dowód zakupu (rodzaj paragonu niefiskalnego) na którym jest Twoje imię i nazwisko oraz możemy umieścić na nim dodatkowe dane takie jak adres itp. Być może taki dokument będzie wystarczający.

Nie ma problemu z wystawieniem faktury na firmę zagraniczną, ale trzeba zrobić to ręcznie – system nie jest przystosowany do faktur na zagraniczne podmioty. Dlatego napisz przed zakupem na: szkolenia@warsztatnauki.pl

Nie martw się i koniecznie do nas napisz. Zazwyczaj to literówka w adresie mailowym i można to łatwo naprawić.

Tak, strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych i można szkolenie odtworzyć również na telefonie lub tablecie.

Komunikat na zamówienie „w trakcie realizacji” oznacza, że udało Ci się zakupić szkolenie i masz do niego dostęp. Szkolenie znajdziesz w zakładce Moje konto.

Dwie najczęstsze przyczyny to błąd w czasie pobierania lub problem z programem rozpakowującym pliki. Spróbuj pobrać paczkę jeszcze raz i otworzyć ją przy pomocy innego programu do rozpakowywania paczek .zip

Po zakończeniu kursu będziesz mieć możliwość przystąpienia do egzaminu. Ma on postać krótkiego testu ABCD u nas na stronie. Po zdaniu egzaminu otrzymujesz imienny certyfikat, który jest wysłany na maila.

Certyfikat otrzymasz na skrzynkę mailową, kilka minut po zdaniu egzaminu.